środa, lipca 18, 2012

Wiktor Jerofiejew, „Mężczyźni”


Fascynująca i pełna poczucia humoru w najwyższym gatunku książka, po której życie każdego mężczyzny nie będzie już takie samo, sławiąca uroki męskiego poranka i nie pozostawiająca suchej nitki na kawalerskim sposobie na życie, malująca ironiczny portret współczesnego Rosjanina, z wkręconym nieomal mimochodem, doskonałym i przenikliwym obrazem relacji polsko - rosyjskich w zabawnym felietonie "Gdybym był Polakiem" to świetna lektura na letnie wieczory.

7 komentarzy:

 1. Znam tylko „tego drugiego" Jerofiejewa, od „Nocy Walpurgii".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja znam tylko tego Wiktora Jerofiejewa... Zachwycił mnie w czasie pewnej debaty transmitowanej przez TVN24, którą prowadził Adam Michnik, a udział braki polscy i rosyjscy liści. Niezwykle błyskotliwy to pisarz (Jerofiejew) i to znajduje odzwierciedlenie w treści książki - ją się dosłownie połyka z zachwytem.

   Usuń
  2. Ja znam tylko tego Wiktora Jerofiejewa... Zachwycił mnie w czasie pewnej debaty transmitowanej przez TVN24, którą prowadził Adam Michnik, a udział braki polscy i rosyjscy liści. Niezwykle błyskotliwy to pisarz (Jerofiejew) i to znajduje odzwierciedlenie w treści książki - ją się dosłownie połyka z zachwytem.

   Usuń
 2. Ouch. 40 zł na allegro. o_O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Czytelnik... Pewnie dlatego...

   Usuń
  2. Tu masz inne tansze http://czytelnik.pl/?wyrazenie=jerofiejew&nowe=1&ID=szukaj Chyba tej juz naklad sie skonczyl

   Usuń
  3. Link mi się nie otwiera.

   Usuń